Markéta Pichlová: Rozšíření služeb o pojištění podnikatelských rizik

Markéta je od ledna 2024 novou posilou v týmu HAVEN Advisory. Je zkušenou bankéřkou se znalostmi v oblasti pojišťovnictví. A dále také expertka na nemovitosti a realitní trh. Tím tak rozšiřuje nabízené služby o další zajímavé možnosti.

Jaká je vaše specializace a s čím se na vás klienti nejvíce obracejí?

Mojí specializací je mimo jiné pojištění podnikatelů, se kterým se na mě klienti aktuálně obrací nejčastěji. Pomáhám jim zajistit ochranu před možnými riziky a nástrahami v podnikání tak, aby mohli být v klidu a bezpečí.

Dále nabízím životní pojištění, pojištění vozidel, majetku a mnoho dalších.

Co očekáváte od partnerství s HAVEN Advisory?

Nejvíce mne zaujalo propojení a možnost nabízení více služeb najednou. Právo, daně, účetnictví, pojišťovnictví a investice jsou velmi provázané a vidím v tom potenciál pro svůj další rozvoj.

Jaké cíle máte do budoucna?

Do budoucna bych chtěla, aby firma rostla a s ní i rozsah poskytovaných služeb našim klientům.

Jak relaxujete po náročném pracovním dni?

Po práci nejraději poslouchám podcasty anebo čtu zajímavé knihy. Volné chvíle mi také naplňuje rodina, se kterou trávím co nejvíce svého času.

Cestujete často a ráda?

Cestuji moc ráda. Moji zálibu bych do budoucna ráda propojila s pracovními cestami do zahraničí. Spojení pracovních cest s poznáváním zahraničních měst mě moc baví. Aktuálně se těším na konferenci na Hawaji, kde poznám mnoho zajímavých lidí z celého světa a načerpám inspiraci pro nadcházející měsíce.

Impressum

©Haven Advisory 2024, alle Rechte vorbehalten