O nás

Hledáme pro vás nejvýhodnější řešení v oblasti práva a daní. Dále nabízíme pojištění a financování pro podnikatele. Můžete se na nás spolehnout.

Co pro vás děláme

Naším cílem je najít pro naše klienty ta správná řešení a zároveň vždy dodržovat všechny platné zákony a předpisy. S námi si můžete být jisti, že dostanete kvalitní služby za konkurenceschopné ceny.

Poskytujeme komplexní podporu při podávání daňových přiznání nebo zavádění postupů, které zajišťují neustálé dodržování právních předpisů. Náš zkušený tým kvalifikovaných účetních, daňových poradců, právníků a specialistů na pojištění a financování poskytuje malým podnikům účetní, daňové a právní poradenství na míru včetně pojištění a financování zaměřené na podnikatele.

Náš komplexní soubor služeb zbavuje naše klienty starostí s vedením podniku a pomáhá jim dodržovat finanční, daňové a právní povinnosti. A také jim nabízí pojištění a financování pro podnikatele.

Máme znalosti v oblastech vedení účetnictví, mezd, zakládání společností a přípravy daní. Máme dlouholeté zkušenosti s řešením daňových otázek fyzických osob, společností, partnerství a svěřenských struktur. Naše firma se také specializuje na vytváření strategií ochrany majetku pro majitele firem, které zajistí, že vaše investice budou v bezpečí před riziky nebo hrozbami soudních sporů. Poskytujeme právní služby specifické pro potřeby malých podniků, jako je tvorba smluv, firemní spory atd.

Naše společnost poskytuje kvalitní účetní, daňové a právní služby včetně pojištění a financování se zaměřením na malé a střední podniky.

Co děláme

Impressum

©Haven Advisory 2024. Všechna práva vyhrazena