Případové studie

Poskytujeme komplexní služby v oblasti práva, účetnictví, daní, auditu a pojištění včetně financování. Náš tým profesionálů a vysoce zkušených odborníků vám poskytne individuální řešení pro vaše podnikání. Podívejte se na případové studie našich klientů a přesvědčte se sami.

Nejlépe vynaložené peníze v začátku podnikání ‣

Pan Doležal pracoval jako grafik na volné noze. Jakmile mu začaly zakázky narůstat, uvědomil si, že jde již o velké peníze a rozhodl se na nás obrátit před tím, než uzavřel první velkou zakázku. S obsahem smlouvy jsme mu pomohli tak, aby neobsahovala nepřiměřená rizika nebo taková rizika, kterých by si nebyl vědom. Dále s námi konzultoval nejvhodnější formu pro své podnikání z daňového i právního pohledu, po probrání všech možností pro něho bylo nejvýhodnější založit společnost s.r.o.

Přečíst více

Jak pan Novák o svůj majetek ne/přišel ‣

p. Novák, je řemeslník, který pracoval jako OSVČ. Díky velké zakázce, kterou dostal a získal skvělé reference, začal najednou přijímat velké množství dalších zakázek. Brzy musel zaměstnat celý tým lidí, pracoval ve dne v noci, rostly mu zisky, ale zároveň také odpovědnost a povinnosti, které dříve neměl. S těmi si nevěděl rady, byl zvyklý se věnovat tomu, aby dobře odvedl svou práci. Začal pociťovat účetní, daňové a právní zatížení, na které již nestačil, ale neměl čas se tím více zabývat. Říkal si, že pokud bude odvádět dobrou práci, zákazníci budou spokojeni a všechno bude v pořádku.

Přečíst více

Impressum

©Haven Advisory 2024. Všechna práva vyhrazena